SEYCHELLID
Purjetamine katamaraaniga ühes maailma ilusaimas saarestikus.
24. jaanuar - 02. veebruar 2020
Välja müüdud

Seychellidele läheme taas 2021 aastal.

Kui soovid kuupäevade ja broneerimise alguse teavitust, kirjuta mereli@saulsailing.ee

SIHTKOHT
KLIIMA
 
REISIPLAAN

Isoleerituna India ookeanis, leiame Seychellide saarestikus ainsad keset ookeani paiknevad graniitsaared kogu maailmas kõrvuti korallsaartega. Saarestikku ei võrrelda asjatult Eedeni aiaga - lopsakad rohelised atollid, kristallselge helesinine vesi, lumivalge liivaga rannad, värvikirev veealune maailm. 

 

Õppereisi alustame ja lõpetame saarestiku peasaarelt Mahé, kus asub ka saare rahvusvaheline lennujaam.

Ilm Seychellidel on aastaringselt troopiline. Jaanuaris jääb õhutemperatuur 24-28 soojakraadi vahele ning veetemperatuur ooekanis on samades kraadides. 

Sellel purjetamise õppereisil avastame kolme peamist Seychellide saart - Mahé, Praslin ja La Digue. Soodsate tuulte korral leiame tee ka mõnele väiksemale asustamata saarele. Purjetamisele lisaks kohtame vältimatult haruldasi linnuliike või hiiglaslikke kilpkonnasid ja imetleme maailmas unikaalset floorat ja faunat.

 

Kui meeskond ühiselt otsustab, siis purjetamisest väikest pausi võttes saame külastada UNESCO maailmapärandi hulka kuuluvat Mai orgu Praslini saarel. Need on vaid mõned märksõnad, mis meeskonda lisaks purjetamise praktiseerimisele Seychellidel ees ootavad.

ÜLE 10 AASTA KOGEMUST

Meie koolitustel saab igal aastal laevajuhi tunnistuse üle 100 kursandi. Instruktor Elmo Saul on kogenud purjetaja ja kapten maailmameredel juba üle 10 aasta.

TEENUSED

Purjetamise õppereisid

Väikelaevajuhtide koolitused

Raadiosideoperaatori (SRC) koolitused

Laevarent Eestis ja välismaal

Koolitusklassid

Tartu: Ropkamõisa 10

Tallinn: Regati pst 1

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon