top of page
SEYCHELLID
Purjetamine katamaraaniga ühes maailma ilusaimas saarestikus.
jaanuar 2022

Kui soovid kuupäevade ja broneerimise alguse teavitust, kirjuta mereli@saulsailing.ee

SIHTKOHT
KLIIMA
 
REISIPLAAN

Isoleerituna India ookeanis, leiame Seychellide saarestikus ainsad keset ookeani paiknevad graniitsaared kogu maailmas kõrvuti korallsaartega. Saarestikku ei võrrelda asjatult Eedeni aiaga - lopsakad rohelised atollid, kristallselge helesinine vesi, lumivalge liivaga rannad, värvikirev veealune maailm. 

 

Õppereisi alustame ja lõpetame saarestiku peasaarelt Mahé, kus asub ka saare rahvusvaheline lennujaam.

Ilm Seychellidel on aastaringselt troopiline. Jaanuaris jääb õhutemperatuur 24-28 soojakraadi vahele ning veetemperatuur ooekanis on samades kraadides. 

Sellel purjetamise õppereisil avastame kolme peamist Seychellide saart - Mahé, Praslin ja La Digue. Soodsate tuulte korral leiame tee ka mõnele väiksemale asustamata saarele. Purjetamisele lisaks kohtame vältimatult haruldasi linnuliike või hiiglaslikke kilpkonnasid ja imetleme maailmas unikaalset floorat ja faunat.

 

Kui meeskond ühiselt otsustab, siis purjetamisest väikest pausi võttes saame külastada UNESCO maailmapärandi hulka kuuluvat Mai orgu Praslini saarel. Need on vaid mõned märksõnad, mis meeskonda lisaks purjetamise praktiseerimisele Seychellidel ees ootavad.

bottom of page