top of page
  • Instagram
  • Facebook

ALATI HINNAS
ehk mille eest maksad...

84fabee6-1edb-4c54-9e4d-4a553a8f212c.JPG

PURJEJAHT

Kajutikoht hästi varustatud 12-16m purjejahil, aluse lõppkoristus, turismimaksud sõltuvalt sihtkohast, voodipesud ja käterätid, kummipaat ja päramootor ankrupaigast kaldale pääsemiseks.

Sõltuvalt sihtkohast purjetame monohulli või katamaraaniga. Meie praktikatel kasutatavad alused on reeglina kuni 4, kuid mitte kunagi vahemad kui 7 aastat. 

Algaja purjetaja.png

Sobib algajale purjetamishuvilisele

ja/või merepuhkajale.

Riho Teidla pilt.jpg

KIPPER-INSTRUKTOR

Kogenud purjetamisinstruktor kes vastutab turvaliste manöövrite eest, kuid haarab ise rooli nii vähe kui võimalik. Paneb praktikandid meeskonnana tööle ja hoolitseb, et iga praktikant saaks just need kogemused, mida on praktikale otsima tulnud. Ootame, et oled oma soovide väljendamisel julge. Meie instruktorid suunavad, mitte ei sunni.

Sobib juba pisut kogenumale purjetamishuvilisele.

84fabee6-1edb-4c54-9e4d-4a553a8f212c.JPG

KÄED-KÜLGE PURJETAMISÕPE

"Õpi purjetama" baaskursus kõigile, kes soovivad õppida. Purjetamispraktika on enamasti "käed külge" meetodil, mida saadab sidumine teooriaga. Lisaks aluse juhtimisele, sootide sättimisele, navigeerimisele jms õpid meie reisidel ka sadamakohtade broneerimise ja sadamaprotseduuridega seonduvat, laevaköögis söögi valmistamist ja meeskonnatööd nii merel kui maal.

Sobib kogenud purjetajale spetsiifilisemate oskuste omandamiseks ja iseseisvuse saavutamiseks

reiseuhu-5SOTm1RlCmg-unsplash.jpg
  • Black Twitter Icon

KARIIBID
6.-20.01.24 (broneerimiseks avatud)

Kahenädalast purjetamisreisi katamaraanil alustame Kariibidel asuvalt tükikeselt Euroopast - Prantsusmaale kuuluvalt Martinique saarelt. Kahenädalane marsruut hõlmab  St. Lucia, St. Vincent, Grenadines ja Grenada saari.

Jaanuaris puhuvad sellel suunal Kariibidel stabiilsed tuuled. Pealtnäha muretutes vetes on navigeerimine ja ümbruse jälgimine oluline, et madalikud ja korallriifid ei üllataks. 

Seega Kariibid sobivad sulle, kui tahad nautida mugavat purjetamisõpet stabiilsetes tuultes ja sooja päikese all, lasta ennast üllatada rikkalikkul veealusel flooral ja faunal, panna jalg maha nii valge, musta kui roosa liivaga randadel ja nautida kohalikku külalislahkust ja gastronoomiat.

Algaja purjetaja.png
Praktikakoha maksumus: 3100 €
7006910081548328803-128.png

Katamaraan: Fountaine Pajot Saona 47 (4 + 3 kajutit)

11667301561595452763-128.png

Saul Sailingu koolitusjuht ja instruktor Elmo Saul

Image by Thomas MARCHAND

SIIN VÕIB OLLA SINU UNISTUSTE PURJETAMISPRAKTIKA?

Kui sul on soov purjetada oma sõprade või pere seltsis, aga oskusi napib siis oleme rõõmsad, kui saame panna kokku just Sinu soovidele vastava purjereisi. Meie kogenud kipperid võivad võtta nii vastutuse laeva juhtimise eest, et Sina ja su seltskond saaksid mõnusat merepuhkust nautida. Aga loomulikult on instruktori soov reisi jooksul ka koolitada. Ikka eesmärgiga, et tulevikus saaksid ise laeva juhtimise võõrastes vetes üle võtta. 

Kui soovid personaalset purjetamispraktikat, siis pane meile kirja järgnev:

1. Soovitud aeg

2. Soovitud sihtkoht (või regioon)

3. Katamaraan või monohull

4. Seltskonna suurus

5. Seltskonna varasem purjetamiskogemus

Ja meie vastame sulle esialgse pakkumisega, mille põhjal saame koostöös kokku panna just Sinu purjereisi.

bottom of page