top of page

Kogenumatele ja iseseisvatele purjetajatele pakume laevarenti üle maailma läbi oma heade partnerite. Meie partnerite laevastikest on võimalik broneerida nii purje-, kui mootorjahte ja katamaraane. Saul Sailing on ametlikuks agendiks mitmekümnele üle maailma laevade charterit pakkuvatele firmadele. 

Iseseisvaks laeva rentimiseks on vajalik:

1. Vähemalt 1 meresõidukogemusega ja väikelaevajuhi ning raadioside luba omav kipper (kaugemates sihtkohtades ja pikemate rendiperioodide puhul võidakse nõuda kahte kipperit.)

2. Inglise keele oskus. Laeva vastuvõtmisel toimuv kipperi briifing on alati inglise keeles.

Laevarendi pakkumise saamiseks täida allolev vorm ning saadame sulle esialgse pakkumise paari tööpäeva jooksul. Kui kindel plaan puudub, võid ka esmaseks infovahetuseks meile helistada.

NB! Kui sa pole oma iseseisvas laevajuhtimise kogemuses veel kindel, siis tule ja tee kaasa mõni meie praktiline purjetamise õppereis, või vali päringuvormis laevarent koos instruktoriga.

Saada päring laevarendile välismaal

Aitäh päringu eest! Vastame paari tööpäeva jooksul.

Miks kasutada laeva rentimisel meie abi?

1. Aja kokkuhoid - ühekaupa charterfirmadest pakkumiste otsimine ja nendega suhtlemine on tohutult ajamahukas. Meie kasutame ametliku agendina partnerite andmebaase, kust leiame sulle pakkumised kiiresti. Õppereise korraldades ja üle maailma purjetades oleme paljud oma partnerid ise läbi proovinud.

2. Raha kokkuhoid - Iseseisvalt internetist otsides võid kergesti sattuda vahendustasu lisavatesse broneerimisveebidesse. Otse charterfirmast broneerides võid ilma jääda hooajalistest vm soodustustest. Ühte saame lubada - meie pakkumised ei ole kunagi kallimad kui otse charterfirmast broneerides!

3. Kogemuste põhinevad nõuanded - Korraldame õppereise üle maailma ja omame kogemust paljudes sihtkohtades. Seega oskame sulle lisaks laevarendi pakkumisele anda kaasa ka soovitused, mida ühes või teises piirkonnas arvestada, milliseid marsruute valida jms.

bottom of page