JOOGA- JA PURJETAMISREIS HORVAATIAS
Päikesetervitus, purjetamine ning päikeseloojangu meditatsioonid
4.-11. september 2021
SIHTKOHT
KLIIMA
REISIPLAAN

1000+ saarega Horvaatia on ideaalne avastamiseks purjejahil. Vaid nii saab osa imelisest vaatemängust - ühel pool merre loojuv päike mis värvib linnade ja külade kohale kõrguvaid saaretippusid. Vaid nii saame nautida vabadust valida oma meditatsiooni- ja joogasessioonideks privaatseid lahesoppe ja väikesaari, ujuda Aadria mere hellitavas vees ja avastada rannikuäärseid restorane. 

Septembri algus hellitab Horvaatias suvesoojaga. Vihmasabinaid kohtab septembris harva ning tuult on purjede seadmiseks parasjagu.

Alustame 7-päevast jooga- ja purjetamispraktikat purjejahi pardal Trogiri sadamast, vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel Spliti lennujaamast. Varume Trogiri vanalinna servas asuvalt turult värsket kohalikku toorainet, seame ennast laeva sisse ja alustame teekonda.

Planeeritud päevaplaan:

- Hommikujooga ja juhendatud meditatsioon

- Ühiselt valmistatud tervislik hommikusöök laevas

- Purjetamiskoolitus

- Tervislik lõunasöök laevas või maal

- Ujumine, matkamine ja maade avastamine

- Päikeseloojangu jooga ja meditatsioon

- Ühiselt valmistatud õhtusöök laevas või kohalikud road rannarestoranis

 

Eelnev purjetamiskogemus ei ole nõutud. Samuti ei pea osalejad olema eelnevalt joogat praktiseerinud. Nädalane jooga- ja purjetamisreis on ideaalne võimalus enesega parema ühenduse leidmiseks läbi uute kogemuste.

Purjejahis tegutseme ja otsustame ühise meeskonnana. Seejuures on tegevustest osavõtmine igati vabatahtlik - keda huvitab purjetamine rohkem kui jooga, saab just sellele keskenduda - või vastupidi.

Sellel reisil praktiseerime hatha joogat. Läheneme joogapraktikale vabalt ja loominguliselt. Meie joogaõpetaja LEE JOHANNA SAUL on läbinud 200 tunnise hatha jooga õpetamise koolituse ning omandanud Yoga Alliance Hatha Yoga sertifikaadi.

 

Purjetamiskoolitust viib läbi üle 10 aastase meresõidu ja koolitamiskogemusega instruktor ELMO SAUL.

87044448_500562014192862_245137818219708

Jooga on minu jaoks energiate liigutamine. Läbi teadliku hingamise ja liikumise keskendun kindlale energiale, mis antud hetkes kõige rohkem tähelepanu tundub vajavat. Jooga toob valguse sinna kus on pimedus, läbi selle on võimalik muuta oma mõttemustreid, rahustada meeli ja tervendada keha. Joogastuudiod on praktikaks väga armsad kohad, sellest hoolimata tõmbab mind kõige rohkem loodus. Loodus ja jooga käivad minu jaoks käsikäes. Seda rahu, kergust ja rõõmu mida pakub mulle jooga vabas õhus, tahan ma jagada ka sellel reisil.

Lee Johanna Saul

86701049_3022834354401666_19027229193189

PRAKTILINE INFO

Purjetamis- ja joogareisi maksumus: 1040 eurot / osaleja

Hinnas sisaldub: ruumika ja mugava purjejahi rent sihtkohas, koht kahekohalises kajutis, Horvaatia turismimaks, sertifitseeritud joogaõpetaja, kogenud purjetamisinstruktor. 

Hinnale lisandub: kohapealsed kulud toidule- ja joogile, sadamamaksud ja laevakütus. Kui meeskond otsustab enamuse toidukordadest laevas valmistada, on nädalane kulu keskmiselt 300 eurot, kui eelistatakse rohkem restoranides õhtustada, võib nädalane kulu tõusta kuni 500 euroni. 

Lisainfo ja koha broneerimine: mereli@saulsailing.ee või +372 523 7785

Enne koha broneerimist loe ka õppereiside meelespead.

Saul Sailing ei ole reisibüroo. Seetõttu tuleb õppereisil osalejal sihtkohta jõudmiseks vajalik reis ise korraldada. Omaltpoolt anname nõu lennupiletite valimisel ning soovi korral jagame häid kontakte lennujaama transfeerideks. 

Soovitame igal osalejal teha ka reisitõrke ja tervisekindlustus, kaasa võtta Euroopa raivkindlustuse kaart (saab tellida eesti.ee keskkonnast).