KANAARID
Ookeanipurjetamise praktika igavese kevade saarestikus
7.-14. märts 2020
Välja müüdud
SIHTKOHT
KLIIMA

 
REISIPLAAN

 
 
LAEVAD JA MEESKONNAD

Tallinnast ühe ümberistumise ja Helsinkist 6 lennutunni kaugusel asuv Kanaari saarestik on kõige lähem sihtkoht kust varakevadel sooja ja purjetamiseks sobivaid tingimusi otsida. 28 laiuskraadil asuv Tenerife on geograafiliselt samal joonel Floridaga ning vaid pisut ekvaatorist põhjapool kui Bahama saared. Lisa sellele veel kaunid vaated saartel kõrguvatele vulkaanidele, 21 erinevat liiki vaalad, pea aastaringne päikesepaiste ning saad aru, miks Põhja- ja Lääne Eurooplased nii tihti just selle sihtkoha valivad. Kuna tuulevaikus Atlandi ookeanil just eriti tihti ei kimbuta, siis on see loomulikult ka ideaalseim paik kevadiseks purjetamispraktikaks.

Kanaaridel on aastaringselt kevad. Jahedamale jaanuarile-veebruarile järgnev märts on Tenerifel stabiilselt kuiv. Päevased õhutemperatuurid +22 ja enam, öised +15 ümber. Karastav ookeanivesi +20. Saarte vahelt väljas ookeanil on loodetavati purjetamiseks piisavalt tuult, seega reisikotis võiks ruumi jaguda ka kergele tuulejopele ja pikkadele pükstele.

Alustame 7-päevast purjetamise õppereisi Tenerife romantilisest sadamalinnast Las Galletas, mis asub Tenerife lõunalennujaamast (Tenerife Sur Airport - TFS) 15 minutilise autosõidu kaugusel.

Laevad saame kätte reisi esimesel päeval (7. märts) kella 15.00st ning laevast peame välja kolima reisi viimase päeva (14. märts) hommikul kell 9.00. Kodusadamas Las Galletases oleme tagasi reisi eelviimase päeva õhtul kella 17.00ks.

 

Vastavalt tuulele ja tujudele sihime laevanina mõnel päeval ka kõrvalsaartele La Gomera või Gran Canaria. Garanteerime pilootvaalade vaatluse ja loodame kohtuda delfiinidega. Sel kevadel oleme Kanaaridel purjetamist praktiseerimas kolme laeva ja instruktoriga. Saul Sailingu laevastiku miniregatt reisi viimastel päevadel aitab omandatud oskuseid proovile panna.

INSTRUKTOR ELMO SAUL

Sun Odyssey 419 (2017)

3 x 2-kohalist kajutit

6 meeskonnaliiget + instruktor

INSTRUKTOR RIHO TEIDLA

Oceanis 41 (2012)

3 x 2-kohalist kajutit

6 meeskonnaliiget + instruktor

INSTRUKTOR PRIIT JÜRIOJA

Sun Odyssey 419 (2019)

3 x 2-kohalist kajutit

6 meeskonnaliiget + instruktor

ÕPPEREISI MAKSUMUS

850 eurot

Hinnas sisaldub: laevarent, koht kahekohalises kajutis, kogenud instruktori juhendamine kogu õppereisi jooksul.

Hinnale lisandub: lennureisi maksumus, kohapealse meelelahutuse ning söögi-joogi kulud, sadamamaksud ja laevakütus. 

Lisainfo ja koha broneerimine: mereli@saulsailing.ee või +372 523 7785

Enne broneerimist loe ka õppereiside meelespead.

Saul Sailing ei ole reisibüroo. Seetõttu tuleb õppereisil osalejal sihtkohta jõudmiseks vajalik reis ise korraldada. Soovitame teha ka reisitõrke ja tervisekindlustus, kaasa võtta Euroopa raivkindlustuse kaart (saab tellida eesti.ee keskkonnast).

ÜLE 10 AASTA KOGEMUST

Meie koolitustel saab igal aastal laevajuhi tunnistuse üle 100 kursandi. Instruktor Elmo Saul on kogenud purjetaja ja kapten maailmameredel juba üle 10 aasta.

TEENUSED

Purjetamise õppereisid

Väikelaevajuhtide koolitused

Raadiosideoperaatori (SRC) koolitused

Laevarent Eestis ja välismaal

Koolitusklassid

Tartu: Ropkamõisa 10

Tallinn: Regati pst 1

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon