top of page
KANAARID

Ookeanipurjetamise praktika igavese kevade saarestikus
12.-19. märts 2022 (VÄLJA MÜÜDUD)
19.-26. märts 2022 (VÄLJA MÜÜDUD)
SIHTKOHT
KLIIMA

 
REISIPLAAN

 
 
LAEVAD JA MEESKONNAD

Tallinnast või Helsinkist ca 6 lennutunni kaugusel asuv Kanaari saarestik on kõige lähem sihtkoht kust varakevadel sooja ja purjetamiseks sobivaid tingimusi otsida. 28 laiuskraadil asuv Tenerife on geograafiliselt samal joonel Floridaga ning vaid pisut ekvaatorist põhjapool kui Bahama saared. Lisa sellele veel kaunid vaated saartel kõrguvatele vulkaanidele, 21 erinevat liiki vaalad, pea aastaringne päikesepaiste ning saad aru, miks Põhja- ja Lääne Eurooplased nii tihti just selle sihtkoha valivad. Kuna tuulevaikus Atlandi ookeanil just eriti tihti ei kimbuta, siis on see loomulikult ka ideaalseim paik kevadiseks purjetamispraktikaks.

Kanaaridel on aastaringselt kevad. Jahedamale jaanuarile-veebruarile järgnev märts on Tenerifel stabiilselt kuiv. Päevased õhutemperatuurid +22 ja enam, öised +15 ümber. Karastav ookeanivesi +20. Saarte vahelt väljas ookeanil on loodetavati purjetamiseks piisavalt tuult, seega reisikotis võiks ruumi jaguda ka kergele tuulejopele ja pikkadele pükstele.

Alustame 7-päevast purjetamise õppereisi Tenerife romantilisest sadamalinnast Las Galletas, mis asub Tenerife lõunalennujaamast (Tenerife Sur Airport - TFS) 15 minutilise autosõidu kaugusel.

Laevad saame kätte reisi esimesel päeval (laupäev) kella 15.00st ning laevast peame välja kolima reisi viimase päeva (laupäev) hommikul kell 9.00. Kodusadamas Las Galletases oleme tagasi reisi eelviimase päeva õhtul kella 17.00ks.

 

Vastavalt tuulele ja tujudele sihime laevanina mõnel päeval ka kõrvalsaartele La Gomera või Gran Canaria. Garanteerime pilootvaalade vaatluse ja loodame kohtuda delfiinidega. Kevadised purjetamispraktika toimub 3 meeskonna ja jahiga. Nii saavad kõik purjetamispraktika viimastel päevadel Saul Sailingu laevastiku miniregati raames omandatud oskused proovile panna. 

Reisi broneerimisel võid märkida instruktori eelistuse (kui on), kuid palun arvesta, et vastavalt kajutiplaanidele arvestame soovidega maksimaalselt, kuid ei saa seda garanteerida.

Instruktor: RIHO TEIDLA

Oceanis 45-4 (2017.a.) 
4 kajutit

7 kohta + instruktor

Praktika algus ja lõpp:

Tenerife lõunasadam

Lähim lennujaam:
Tenerife South

Instruktor: PRIIT JÜRIOJA

Sun Odyssey 419 (2017.a.)

4 kajutit

7 kohta + instruktor

Praktika algus ja lõpp:

Radazul Marina

Lähim lennujaam: Tenerife North

Instruktor: ELMO SAUL

Sun Odyssey 419 (2019.a.)

4 kajutit

8 kohta + instruktor

Praktika algus ja lõpp:

Radazul Marina

Lähim lennujaam: Tenerife North

ÕPPEREISI MAKSUMUS

850 eurot

Hinnas sisaldub: laevarent, koht kahekohalises kajutis, kogenud instruktori juhendamine kogu õppereisi jooksul.

Hinnale lisandub: lennureisi maksumus, kohapealse meelelahutuse ning söögi-joogi kulud, sadamamaksud ja laevakütus. 

Lisainfo ja koha broneerimine: mereli@saulsailing.ee või +372 523 7785

Enne broneerimist loe ka õppereiside meelespead.

Saul Sailing ei ole reisibüroo. Seetõttu tuleb õppereisil osalejal sihtkohta jõudmiseks vajalik reis ise korraldada. Soovitame teha ka reisitõrke ja tervisekindlustus, kaasa võtta Euroopa raivkindlustuse kaart (saab tellida eesti.ee keskkonnast).

bottom of page